Poznávací zájezdy 2015 - Svět na dosah

Poznávací zájezdy 2015 - Londýn, Big Ben

V listopadu 2009 zahájila CK SLAN tour prodej ze svého nového katalogu Poznávací zájezdy 2015 - svět na dosah (poznávací zájezdy do celé Evropy - Francie, Anglie, Itálie, Německo... ale i do Číny, USA, nebo Kuby).
Můžete si vybrat z více než 70 programů autokarem i letecky:

Mezi naše tipy pro rok 2015 patří:

  • Bavorské hrady a zámky Náš dlouhodobě nejprodávanější zájezd.
  • Relaxace ve slovenských lázních Výrazně jsme rozšířili naši nabídku pobytově-poznávacích zájezdů do slovenských lázní. U zájezdu do Piešťan si navíc klient může vybrat ubytování v kategorii hotelu 2 i 3 hvězdy.
  • Paříž a zámky na Loiře letecky Významnou novinkou je letecký zájezd do Paříže s 2-denní návštěvou oblíbené oblasti zámků na Loiře. Tento program je v nabídce českých cestovních kanceláří zcela ojedinělý, většinou jsou nabízeny pouze letecké víkendy v Paříži. Naši klienti tak nyní mají možnost si vychutnat zážitek návštěvy této krásné části Francie včetně pohodlí letecké dopravy.
  • Španělsko, Andalusie i Portugalsko Několik autokarových i leteckých zájezdů v našem programu směřuje do nejproslulejší části Španělska – Andalusie. Podobná situace je i u nejjižnější evropské výspy – Portugalska. I zde si klient může vybrat z několika variant programů, včetně volby autokarové či letecké dopravy.
  • Island letecky Neustále rostoucí zájem o naše letecké zájezdy na Island nás vedl k rozšíření nabídky zájezdů na Island. Vzhledem k výraznému oslabení islandské koruny se i vlastní pobyt v této zemi stává mnohem dostupnější pro každého turistu. V rámci našeho podrobného 9-denního okruhu nevynecháme žádný turistický hit této tajuplné země.

Více informací o zájezdech z katalogu Poznávací zájezdy 2015 - svět na dosah.

Užíjte si dovolenou s CK SLAN tour a zájezdy z katalogu Poznávací zájezdy 2015 - svět na dosah